1. februára 2015
Meniny má Tatiana
DúbravkaMestská časťNovinky MČ

Novinky mestskej časti Bratislava-Dúbravka

Súťaž v stavaní snehuliakov

 Mestská časť Bratislava-Dúbravka Vás srdečne pozýva na súťaž v stavaní snehuliakov, ktorá sa bude konať dňa 31.1.2015 na lúke za Kostolom Ducha svätého (Koprivnica). Podujatie sa bude konať pod záštitou starostu mestskej časti Bratislava-Dúbravka RNDr. Martina Zaťoviča. Čaká na Vás sladká snehová odmena.

Podujatie sa bude konať v prípade priaznivých snehových podmienok. V sobotu o 9:00h Vám potvrdíme konanie podujatia na facebookovej stránke mestskej časti Bratislava-Dúbravka.

  » celý článok

Dúbravka by mohla mať viac miest v škôlkach

 Dúbravka by mohla mať viac miest v škôlkach

Medzi deti prišiel premiér Róbert Fico (Smer) a aj Juraj Draxler, minister školstva, vedy, výskumu a športu SR spolu s novinármi. Témou tlačovej konferencie a aj návštevy bolo rozširovanie miest v materských školách, takzvané deviate opatrenie vlády zo sociálneho balíčka. Ministerstvo školstva totiž dnes na svojom webe zverejnilo Výzvu na predloženie žiadostí o poskytnutie dotácie na rozšírenie kapacít materských škôl formou prístavby, výstavby a rekonštrukcie priestorov.
„Žiadosť na ministerstvo podá aj Dúbravka,“ povedal starosta mestskej časti Martin Zaťovič. Upresňuje, že mestská časť sa bude snažiť o obnovu budovy na Fedákovej alebo na ulici Kpt. Rašu.
Minister a predseda vlády si škôlku v Dúbravke vybrali aj preto, lebo učiteľka z Cabanovej Janette Ivanová bola členkou petičného výboru za nový štátny vzdelávací program pre materské školy, ktorý má byť jednoduchší a zrozumiteľnejší. Na ministerstve sa ho podarilo schváliť, platiť by mal začať na jeseň. Terajší vzdelávací program je ešte z roku 2008.

  » celý článok

Pozvánka

 Mestská časť Bratislava-Dúbravka, Dúbravská televízia a FC ŠKP Inter Dúbravka Vás pozývajú na IV. ročník turnaja o Putovný pohár Dúbravskej televízie.

  » celý článok

Dúbravka na Facebook-u

 Od  21. januára 2015 má mestská časť Bratislava -  Dúbravka svoju oficiálnu stránku  na Facebook – u. Táto stránka má slúžiť ako ďalší komunikačný kanál medzi samosprávou a občanmi. Dúbravčanov bude informovať o všetko dôležitom, čo sa v našej mestskej časti deje.

  » celý článok

Tlačová správa

 Tlačová správa električky v Dúbravke

  » celý článok
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Ďalej

Dúbravská televízia

Videozáznamy

Videozáznamy MZ nakrúcané DTV.

dubravska.televizia@internet.sk       

Dúbravská televízia, spol. s r.o., Saratovská 2/A, 841 02  Bratislava

Dúbravský pravodajca

Informácie z radnice

Podchody dostanú novú tvár Hlavné mesto Bratislava už nie je v rozpočtovom provizóriu. ...

Budem prvákom! – pochválilo sa 343 prihlásených do dúbravských ZŠ

Nervozitu rozptýlilo prostredie i atmosféra V dňoch 7. - 8. februára sa uskutočnil vo...