23. mája 2019
Meniny má Želmíra

Rozprávky zo Zelenej knihy

article-image

Mestské divadlo Actores Rožňava uvádza činohernú rozprávku na motívy knihy Ľubomíra Feldeka.

Rozprávková inscenácia "Rozprávky zo Zelenej knihy" je snová, fantazijná, vtipná, okorenená známymi melódiami a krásnymi pesničkami. Ľubomír vždy sníval o tom, ako sa jedného dňa stane rozprávkarom, lenže písať rozprávky v dnešnom svete nie je také jednoduché.

Na pomoc mu okrem vlastnej fantázie príde manželka Oľga, s ktorou sa nasťahovali do domčeka s čarovnou skriňou, či Albín Brunovský, s ktorým sa vydajú na lov morskej víly. Dozviete sa či ju nakoniec nájdu a či Ľubomír teda dokončí svoju Zelenú knihu rozprávok.

Humorná, pútavá rozprávka so zaujímavým dejom, ktorá podporuje nielen detskú fantáziu, ale hravou formou odovzdáva deťom i pozitívne hodnoty.

Upúta Vás jedinečná scéna, velikánska "živá" skriňa, drevené autíčko, chrabrý kapitán lode, dáždnikový taxík, originálne kostýmy, scénické osvetlenie a známe melódie zo slovenských rozprávok.

Iskrivá paleta vtipných a snových situácií, kde svet okolo nás je dobrý, plný vecí, javov a ľudí, ktorí nás presviedčajú, že život je jedno krásne dobrodružstvo. Inscenácia je okorenená krásnymi piesňami.

Predstavením sa snažíme podporiť deti v čítaní knižiek a používaní hravej a kreatívnej mysle pri riešení všedných či nevšedných problémov.

Predstavenie je vhodné od 5 rokov.

Podujatie sa uskutoční 17.3 o 16tej v DK Dúbravka. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni kultúrneho domu.Späť na Novinky

Sídlo:

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Dúbravka
Žatevná 2
844 02 Bratislava
  

Úradné hodiny

Pondelok
08:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Streda
08:00 – 12:00
13:00 – 16:00
Štvrtok
13:00 – 16:00