25. novembra 2020
Meniny má Katarína

Nie je z teba až tak paf – letné kino

article-image

NIE JE Z TEBA AŽ TAK PAF je film natočený podľa rovnomenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillo, ktorí sa podieľali na scenári seriálu SEX V MESTE.

A ako to teda dopadne, môžete zistiť 28. augusta, na premietaní pred Domom kultúry Dúbravka. Projekcia sa začína o 21.30, vstupné do „kina“ sa neplatí. V prípade nepriaznivého počasia sa však nepremieta.

 

O filme

Niekoľko nezadaných dvadsať- až tridsiatnikov z Baltimore rieši problémy s láskou a snaží sa pochopiť jasné, aj nie celkom čitateľné ľudské správanie v tejto oblasti. Brodia sa všetkými podobami vzťahov - cez plytčiny randenia až po temné vody manželstva. Snažia sa pochopiť signály opačného pohlavia a tajne dúfajú, že práve oni budú výnimkou z „bezvýnimkového“ pravidla.

Gigi iba chce, aby chlap, ktorý sľúbil, že zavolá, naozaj zavolal. Ale Alex jej radí, aby radšej pri tom telefóne nevysedávala. Beth rozmýšľa, či by nemala posunúť niekam ďalej svoju dlhoročnú oddanú samotu vo vzťahu s Neilom, ktorý však na vzťahu bez záväzkov nevidí nič zlé. Janine si nie je istá, či môže veriť svojmu manželovi Benovi, ktorý si sám nemôže celkom veriť vo vzťahu k Anne. Anna sa nemôže rozhodnúť medzi sexi ženatým chlapíkom a Conorom, spoľahlivým parťákom bez akéhokoľvek sexepílu. Conor sa nemôže zmieriť s tým, že Annu nemôže mať. A Mary, ktorá je obklopená davom oddaných a milujúcich mužov, sa snaží medzi nimi nájsť heterosexuála... 

Názov: He’s Just Not That Into You

Krajina: USA

Žáner: Romantická komédia

Dĺžka: 125 minút

Réžia: Ken Kwapis

Rok: 2008

Hrajú: Jennifer Aniston, Ben Affleck, Scarlett Johansson, Drew Barrymore, Ginnifer Goodwin, Justin Long, Jennifer Connely, Bradley Cooper, Kevin Connolly
Dátum zverejnenia: 16. 8. 2020
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 8. 2020Späť na Podujatia

Sídlo:

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Dúbravka
Žatevná 2
844 02 Bratislava
  

Úradné hodiny

Pondelok
08:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Streda
08:00 – 12:00
13:00 – 16:00
Štvrtok
13:00 – 16:00