23. septembra 2023
Meniny má Zdenka

Nový park pre Dúbravku

Nový park pre Dúbravku

Mestská časť Bratislava-Dúbravka sa zapojila do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland. Súťaží o jeden zo siedmich K Parkov, ktoré má spoločnosť vybudovať po Slovensku. Hlasovať sa začína 6. januára 2022.

„Na Tri krále hlasuj stále...“ Na Troch kráľov sa začína hlasovať a bojovať o nový park v Dúbravke. Miesto pre šport, relax, stretnutia a pohodu. Nový športovo-oddychový areál vybuduje spoločnosť Kaufland, stačí „len“, keď uspejeme v projekte.

Ako? Hlasovať. Hlasovať každodenne a vytrvalo, a to dokážeme len spoločne.

Hlasovanie sa začína na stránke www.kauflandpark.sk, už 6. januára 2022 a trvá do 16. februára 2022. Pri prvom hlasovaní sa treba registrovať a potom už len pravidelne hlasovať. Okrem dobrého pocitu a pomoci pre Dúbravku sa môže každý hlasujúci zapojiť aj do hry o nový smartfón.

Stránka www.kauflandpark.sk bude spustená na konci decembra.

 

Sedem na Slovensku

Zoznámte sa! K Park – je miesto pre relax a pobyt na čerstvom vzduchu. Ide o prvý ročník projektu spoločnosti Kaufland, v rámci ktorého vytvorí na Slovensku sedem K Parkov. Jeden z nich môže byť v Dúbravke. Závisí to od nás.

Hlasovať sa začína na Troch kráľov, čiže 6. januára, o jeden zo siedmich K Parkov budeme súťažiť s ďalšími 35 obcami po celom Slovensku.

 

Cvičenie, pohyb, oddych

K Park má do miest a mestských častí priniesť viac možností na aktívne trávenie voľného času na čerstvom vzduchu. V parku sa môžete tešiť či už na stolnotenisové stoly, workoutové konštrukcie, lezeckú stenu, možnosti pre oddych a relax, stojany na bicykle i novú zeleň...

Dobrou správou tiež je, že mestská časť pre projekt vyberie staré nevyužívané športovisko, zanedbanú asfaltovú plochu, ktorá sa zmení na oddychovú zónu. Nezaberie sa tak žiadna zelená plocha v Dúbravke. 

Výsledky hlasovania spoločnosť zverejní najneskôr 17. februára a K Park by mal pribudnúť už toto leto. Hlasovanie sa začína 6. januára 2022 na stránke www.kauflandpark.sk. Ďakujeme za každý hlas, každé zapojenie sa, aktivitu i šírenie tejto informácie Dúbravčanom.


Ako získame park?

Prvotné registrovanie a následne každodenné hlasovanieDátum zverejnenia: 16.12.2021
Dátum poslednej aktualizácie: 16.12.2021Späť na Podujatia

Kde nás nájdete:

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Dúbravka
Žatevná 2
844 02 Bratislava

Úradné hodiny

Pondelok
08:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Streda
08:00 – 12:00
13:00 – 16:00
Štvrtok
13:00 – 16:00